O firmie

Wykonanie posadzki poliuretanowej

Nasz cel

Istniejemy na rynku od wielu lat. Od samego początku stawiamy sobie jeden główny cel – bycie liderem w wykonawstwie posadzek przemysłowych. Dążymy do niego codziennie, realizując mniejsze cele, przynoszące nam sukcesy, satysfakcję, a także rozwój. Ciągle doskonalimy swój warsztat możliwości i umiejętności. Podnosimy kwalifikacje, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które będą usprawniać realizowanie przez nas zleceń. Wyposażamy zaplecze techniczne, korzystając jedynie z najlepszego i niezawodnego sprzętu. W trakcie długiej obecności na rynku zdobyliśmy szereg klientów zadowolonych z naszej pracy. Tym samym zrealizowaliśmy jeden z celów, którym było partnerstwo z firmami nieustannie korzystającymi z naszych usług przy kolejnych inwestycjach. Budujemy wspólnie zaufanie i nić porozumienia, które są niezbędne na drodze ku głównemu celowi naszej firmy.

o firmie Grupa Konar

Co robimy?

Jako firma KONAR zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem posadzek przemysłowych. Realizujemy prace na terenie wielkopowierzchniowych obiektów budowlanych, np. halach produkcyjnych, targowych, czy magazynowych, ale także w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Nasz zespół odznacza się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dlatego też wszelkie prace poprzedza nasze doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju posadzki. Dla naszych klientów wykonujemy przemysłowe posadzki betonowe zbrojone włóknem rozproszonym, powierzchniowo utwardzane, posadzki żywiczneepoksydowe oraz poliuretanowe. Realizujemy również prace przygotowujące powierzchnię do posadzek żywicznych poprzez wcześniejsze wykonanie podłoża betonowego. Mając na względzie kompleksowość usług, a jednocześnie wieloletnie doświadczenie, oferujemy również możliwość naprawy posadzek, malowania oznaczeń, w tym także organizacji ruchu. Wychodzimy bowiem z założenia, że realizowanie tych prac przez jedną firmę zapewnia najlepszą koordynację zadań i najlepszą jakość. Wszystkie nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski.

Posadzki dekoracyjne

Nasza misja

Misją naszej firmy jest fachowe realizowanie zleceń gwarantujących wysoką jakość oraz trwałość. Podnosimy swoje kompetencje w zakresie nowoczesnych rozwiązań umożliwiających efektywne wykonywanie posadzek przemysłowych. Działamy sprawnie i solidnie. W krótkim czasie wykonujemy analizę zakresu niezbędnych prac. Przygotowujemy wstępną wycenę, z której klient dowiaduje się o poszczególnych etapach robót oraz ich cenie. Podejmujemy wszelkie możliwe działania i organizujemy pracę w taki sposób, aby nasze zadania były wykonane na czas. Pomaga nam w tym nie tylko nasza wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem, ale także odpowiednio dobrane narzędzia. Pracujemy, wykorzystując sprzęt najlepszych producentów, który nie zawodzi w wykonywaniu posadzek przemysłowych. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też uczestniczymy w licznych szkoleniach i warsztatach, dzięki którym zdobywamy nową wiedzę i wykorzystujemy ją do jeszcze skuteczniejszego realizowania zleceń. Wszystko po to, abyśmy wspólnie z naszymi klientami mieli satysfakcję z wykonanej pracy i jej efektów.

Skorzystaj z DARMOWEJ WYCENY

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów
i wyceń usługę już teraz!

Sprawdź nasze ostatnie realizacje Przekonaj się o jakości naszych posadzek

Zobacz kto nam zaufał

Cenimy sobie współpracę z naszymi Klientami!

W trakcie swojej długiej obecności na polskim rynku mogliśmy współpracować z wieloma firmami. Wykonywaliśmy posadzki przemysłowe na terenie hal produkcyjnych, magazynowych, targowych. Pracowaliśmy na zlecenie klientów firmowych, jak i prywatnych. Mieliśmy możliwość realizować zadania w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Zaufało nam wielu kontrahentów, dla których staliśmy się firmą pierwszego wyboru, specjalizującą się w wykonywaniu posadzek. To owocuje realizacją przez nas kolejnych zadań w ramach nowych inwestycji.

Masz pytania? Skorzystaj z naszego formularza    *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

    Możesz również do nas wysłać wiadomość, zadzwonić lub skorzystać z darmowej wyceny